Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - Flip Flops > 74F377SC
74F377SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 74F377SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 74F377SC
Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 74F377SC Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5231 pcs Tietolomake 74F377
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Tyyppi D-Type Trigger Type Positive Edge
Sarja 74F Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) lähtö Tyyppi Non-Inverted
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Lukumäärä Elements 1
Bittien lukumäärä Element 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 7ns @ 5V, 50pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Standard
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 48mA Nykyinen - Output Korkea, Matala 1mA, 20mA
Kellotaajuus 130MHz Perusosan osanumero 74F377