FDI025N06
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FDI025N06 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FDI025N06
Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus MOSFET N-CH 60V 265A TO-262
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FDI025N06 Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus MOSFET N-CH 60V 265A TO-262 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5350 pcs Tietolomake FDI025N06
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package I2PAK (TO-262) Sarja PowerTrench®
RDS (Max) @ Id, Vgs 2.5 mOhm @ 75A, 10V Tehonkulutus (Max) 395W (Tc)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 14885pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 226nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 60V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 60V 265A (Tc) 395W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 265A (Tc)