Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RN73C2A412RBTG
RN73C2A412RBTG
RN73C2A412RBTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RN73C2A412RBTG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RN73C2A412RBTG
Valmistaja AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero RN73C2A412RBTG Valmistaja AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 103380 pcs Tietolomake RN73 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±10ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RN73, Holsworthy
paneeli tila 412 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W