Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RP73D1J412RBTG
RP73D1J412RBTG
RP73D1J412RBTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP73D1J412RBTG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP73D1J412RBTG
Valmistaja AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero RP73D1J412RBTG Valmistaja AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 76754 pcs Tietolomake RP73 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±15ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Sarja RP73, Holsworthy
paneeli tila 412 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet 8-1879744-8 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 412 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film