Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RP73PF1E412RBTD
RP73PF1E412RBTD
RP73PF1E412RBTD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP73PF1E412RBTD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP73PF1E412RBTD
Valmistaja AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus RES 412 OHM 0.1% 1/10W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RP73PF1E412RBTD Valmistaja AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus RES 412 OHM 0.1% 1/10W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 782241 pcs Tietolomake RP73 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja RP73P, Holsworthy
paneeli tila 412 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W