1213A2ULCSA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1213A2ULCSA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1213A2ULCSA |
|---|---|
| Valmistaja | APEM Inc. |
| Kuvaus | SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 50 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1213A2ULCSA | Valmistaja | APEM Inc. |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 18119 pcs | Tietolomake | 1200 Series Datasheet |
| Kategoria | kytkimet | Voltage Rating - DC | 24V |
| Voltage Rating - AC | 125V | Tyyppi | Standard |
| päättyminen Style | Solder, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) | kytkin Toiminta | Off-Mom |
| Sarja | 1200 | Paneeli Leikkaus Mitat | Circular - 12.20mm Dia |
| Pakkaus | Bulk | Muut nimet | 1213A2ULCSA-ND 1213A2UU 1213A2UU-ND 679-3526 |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 55°C | Asennustyyppi | Panel Mount, Rear |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | mekaaninen Life | - |
| Valmistajan toimitusaika | 17 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Tulosuoja | - | Valaistus Voltage (Nimellinen) | - |
| Valaistus tyyppi, Color | - | ominaisuudet | - |
| Nykyinen arvostelu | 8A (AC), 4A (DC) | Väri - Toimilaitteen / Cap | Black |
| Piiri | SPST-NO | Actuator Type | Round, Plunger |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1213C SL001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 3COND 24AWG SHLD 1000' - Varastossa:
- Osa#:
1213C SL002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 3COND 24AWG SHLD 500' - Varastossa:
1213F 0021000 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
CAT5E+ 4PR F/UTP CMP REEL - Varastossa:
80510
1213C SL005 - valmistajat:
CABLE 3COND 24AWG SHLD 100' - Varastossa:
1213A204-402 - valmistajat:
Bomar (Winchester Electronics) - Kuvaus:
CONN MCX PLUG R/A 50OHM SOLDER - Varastossa:
1213A 0101000 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
CBL 8PR 26AWG SHLD - Varastossa:
29
1213909-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CRIMPER, WIRE - Varastossa:
207
1213F 0031000 - valmistajat:
64923
1213A204M - valmistajat:
CONN MCX PLUG R/A 50OHM CRIMP - Varastossa:
1213999 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
TOOL SET CUTTER/STRIPPER/CRIMPER - Varastossa:
1213F 002A1000 - valmistajat:
CAT5E+ 4PR F/UTP CMP RIB - Varastossa:
1213A204MS - valmistajat: