Koti > Tuotteet > kytkimet > Painikekytkimet > 1213MAUL
1213MAUL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1213MAUL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1213MAUL
Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
Product parameter
Osa numero 1213MAUL Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5515 pcs Tietolomake 1200 Series Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 24V
Voltage Rating - AC 125V Tyyppi Standard
päättyminen Style Solder, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) kytkin Toiminta Off-Mom
Sarja 1200M Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 12.20mm Dia
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -20°C ~ 55°C
Asennustyyppi Panel Mount, Rear Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 8A (AC), 4A (DC) Väri - Toimilaitteen / Cap Silver
Piiri SPST-NO Actuator Type Round, Plunger, Metal
Liittyvät tuotteet
1214 Image
1214 Image
  • Osa#:1214
  • valmistajat:Adafruit
  • Kuvaus:BREADBOARD GENERAL PURPOSE PTH
  • Varastossa:10868
  • Osa#:1213MC
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Kuvaus:SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V
  • Varastossa:7900
1213MA Image
  • Osa#:1213MA
  • valmistajat:APEM Inc.