Koti > Tuotteet > kytkimet > Vipukytkimet > 121441RAGX408
121441RAGX408
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 121441RAGX408 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 121441RAGX408
Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH TOGGLE SP3T 4A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero 121441RAGX408 Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH TOGGLE SP3T 4A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 30V
Voltage Rating - AC 125V päättyminen Style Solder Lug
kytkin Toiminta On-On-Mom Sarja 12000
Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 12.00mm Dia Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - valaistus Non-Illuminated
ominaisuudet Jumper needed to achieve triple throw Sähköinen Life 50,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Toggle Switch SP3T Panel Mount Nykyinen arvostelu 4A (AC/DC)
Piiri SP3T Holkki Thread 15/32-32
Actuator Type Standard Round toimilaite Material Brass, Chrome Plated
toimilaite Pituus 17.30mm
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:12144
  • valmistajat:Desco
  • Kuvaus:WRSTBND CNNCT 10MM STD-4MM SKT
  • Varastossa:23309
  • Osa#:121442RA
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Varastossa:2032
  • Osa#:12144A
  • valmistajat:APEM Inc.