Koti > Tuotteet > kytkimet > Vipukytkimet > 12147AD2
12147AD2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 12147AD2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 12147AD2
Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH TOGGLE DPDT 4A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero 12147AD2 Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH TOGGLE DPDT 4A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1712 pcs Tietolomake 12000 Series Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 30V
Voltage Rating - AC 125V päättyminen Style Solder Lug
kytkin Toiminta Mom-Off-Mom Sarja 12000
Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 12.50mm Dia Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - valaistus Non-Illuminated
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals Sähköinen Life 20,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Toggle Switch DPDT Panel Mount Nykyinen arvostelu 4A (AC/DC)
Piiri DPDT Holkki Thread 15/32-32
Actuator Type Standard Round toimilaite Material Brass, Chrome Plated
toimilaite Pituus 17.30mm
Liittyvät tuotteet
12146K2VX910 Image
12147A Image
  • Osa#:12147A
  • valmistajat:APEM Inc.