Koti > Tuotteet > kytkimet > Painikekytkimet > 1223A2ULCSA
1223A2ULCSA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1223A2ULCSA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1223A2ULCSA
Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
Product parameter
Osa numero 1223A2ULCSA Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 8A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13525 pcs Tietolomake 1200 Series Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 24V
Voltage Rating - AC 125V Tyyppi Standard
päättyminen Style Screw Terminal kytkin Toiminta Off-Mom
Sarja 1200 Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 12.20mm Dia
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -20°C ~ 55°C
Asennustyyppi Panel Mount, Rear Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 8A (AC), 4A (DC) Väri - Toimilaitteen / Cap Black
Piiri SPST-NO Actuator Type Round, Plunger
Liittyvät tuotteet
122394 Image
122397 Image
1224 SV001 Image
122394RP Image
  • Osa#:1223MRA
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Varastossa:5279
1224 SV002 Image
1224 SV005 Image
  • Osa#:1223MRC
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Kuvaus:SWITCH PUSH SPST-NO 3A 125V