Koti > Tuotteet > kytkimet > Painikekytkimet > 8646AB6X718
8646AB6X718
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8646AB6X718 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8646AB6X718
Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero 8646AB6X718 Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4238 pcs Tietolomake 8000 Series
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 30V
Voltage Rating - AC 125V Tyyppi Standard
päättyminen Style Solder Lug kytkin Toiminta On-On
Sarja 8000 Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 12.50mm Dia
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Panel Mount, Rear Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals
Nykyinen arvostelu 6A (AC), 4A (DC) Väri - Toimilaitteen / Cap Silver
Piiri DPDT Actuator Type Plunger for Cap
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:8646AB
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Varastossa:5376
  • Osa#:8646AKB
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Varastossa:4950
8647680000 Image
  • Osa#:8646ABUL
8647 Image
  • Osa#:8646AK
  • Osa#:8646A