Koti > Tuotteet > kytkimet > Painikekytkimet > AV09C7L3D2406K
AV09C7L3D2406K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AV09C7L3D2406K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AV09C7L3D2406K
Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 810 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
Product parameter
Osa numero AV09C7L3D2406K Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 810 pcs Tietolomake AV Series 19mm
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 24V
Tyyppi Vandal Resistant, Illuminated päättyminen Style Solder Lug
kytkin Toiminta Off-Mom Sarja AV
Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 19.20mm Dia Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -30°C ~ 70°C Asennustyyppi Panel Mount, Front
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 100,000 Cycles
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Valaistus Voltage (Nimellinen) 2 VDC Valaistus tyyppi, Color LED, Red
ominaisuudet Sealed - Fully Sähköinen Life 1,000,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Pushbutton Switch SPST-NO Vandal Resistant, Illuminated Panel Mount, Front Nykyinen arvostelu 50mA (DC)