Koti > Tuotteet > kytkimet > Painikekytkimet > ISR3SAD500
ISR3SAD500
ISR3SAD500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ISR3SAD500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ISR3SAD500
Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 0.4A 32V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ISR3SAD500 Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 0.4A 32V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11059 pcs Tietolomake IS Series Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC 32V Tyyppi Standard
päättyminen Style Solder Lug kytkin Toiminta Off-Mom
Sarja IS Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 13.60mm Dia
Pakkaus Bulk Muut nimet 679-1096
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Panel Mount, Front
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 1,000,000 Cycles
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals
Nykyinen arvostelu 400mA (AC), 100mA (DC) Väri - Toimilaitteen / Cap Yellow