Koti > Tuotteet > kytkimet > DIP-kytkimet > PT65321L254
PT65321L254
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PT65321L254 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PT65321L254
Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero PT65321L254 Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14971 pcs Tietolomake PT65 Series
Kategoria kytkimet Pestävä Yes
Voltage Rating 24VDC päättyminen Style PC Pin
Sarja PT65 Piki 0.100" (2.54mm), Full
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Joitakin paikkoja 4 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 10,000 Cycles
Pituus 0.393" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.394" (10.00mm) ominaisuudet Sealed - Flux Protection
Sähköinen Life - Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SP4T 4 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 150mA 24VDC
Nykyinen arvostelu 150mA Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteydenotto Finish Gold Piiri SP4T
Body Material Thermoplastic Actuator Type Rotary with Shaft
toimilaite Level Raised
Liittyvät tuotteet
PT65312 Image
  • Osa#:PT65312
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Kuvaus:SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V
  • Varastossa:16123
PT65326 Image
  • Osa#:PT65326
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Kuvaus:SW ROTARY DIP OCTAL 150MA 24V
  • Varastossa:15738