Koti > Tuotteet > kytkimet > Vipukytkimet > TL36P000200
TL36P000200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TL36P000200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TL36P000200
Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero TL36P000200 Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 22619 pcs Tietolomake TL Series Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 20V
Voltage Rating - AC 20V päättyminen Style PC Pin
kytkin Toiminta On-On Sarja TL
Paneeli Leikkaus Mitat - Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - valaistus Non-Illuminated
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals Sähköinen Life 60,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Toggle Switch SPDT Through Hole Nykyinen arvostelu 0.4VA (AC/DC)
Piiri SPDT Holkki Thread Unthreaded
Actuator Type Standard Round toimilaite Material Brass, Nickel Plated
toimilaite Pituus 9.40mm