Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > 103-820JS
103-820JS
103-820JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 103-820JS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 103-820JS
Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 18637 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero 103-820JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 18637 pcs Tietolomake 103(R) Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) suojaus Unshielded
Sarja 103 Arvioinnit -
Q @ Freq 34 @ 50MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead Muut nimet 103-820JS TR 2000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Phenolic
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 82nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 915MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82nH Unshielded Inductor 675mA 212 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 212 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 675mA Nykyinen - värikylläisyys -