Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > 105-121JS
105-121JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 105-121JS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 105-121JS
Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 12696 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero 105-121JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 12696 pcs Tietolomake 105(R),108(R) Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) suojaus Unshielded
Sarja 105 Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 25MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead Muut nimet 105-121JS TR 2000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 120nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 500MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 830mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:105-1108-001
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:BR TIP JK HORIZL PCB MNT .080
  • Varastossa:111686
105-1110-001 Image
  • Osa#:105-1110-001
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:CONN JACK TEST HORIZ INSUL
  • Varastossa:128549
  • Osa#:105-122H
  • valmistajat:API Delevan
  • Kuvaus:FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD