Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > 5022R-823G
5022R-823G
5022R-823G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 5022R-823G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 5022R-823G
Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero 5022R-823G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23230 pcs Tietolomake 5022(R)5022(R) Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) suojaus Unshielded
Sarja 5022R Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD Muut nimet 5022R-823G 800 TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 10.3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 295mA 3.9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 295mA Nykyinen - värikylläisyys -