Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > C0603C-100NJ1T3
C0603C-100NJ1T3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C-100NJ1T3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C-100NJ1T3
Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 300MA 750 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
In Stock 78637 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C-100NJ1T3 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 300MA 750 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Määrä saatavilla 78637 pcs Tietolomake C0603C Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric)
Koko / Dimension 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm) suojaus Unshielded
Sarja C0603 RoHS-tila RoHS Compliant
Arvioinnit - Q @ Freq 34 @ 150MHz
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet C0603C-100NJ1T3 TR 200
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Ceramic Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Induktanssiaste - Testi 150MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.4GHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 750 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max Nykyinen arvostelu 300mA