Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > C0603C-220NG1T2
C0603C-220NG1T2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C-220NG1T2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C-220NG1T2
Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220NH 200MA 1.7 OHM
Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
In Stock 63710 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C-220NG1T2 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220NH 200MA 1.7 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Määrä saatavilla 63710 pcs Tietolomake C0603C Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric)
Koko / Dimension 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm) suojaus Unshielded
Sarja C0603 RoHS-tila RoHS Compliant
Arvioinnit - Q @ Freq 23 @ 150MHz
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet C0603C-220NG1T2 TR 200
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Ceramic Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Induktanssiaste - Testi 150MHz induktanssi 220nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 700MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max Nykyinen arvostelu 200mA