Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > P1812R-823G
P1812R-823G
P1812R-823G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P1812R-823G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P1812R-823G
Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 200MA 3.648 OHM
(Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
Product parameter
Osa numero P1812R-823G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 200MA 3.648 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31315 pcs Tietolomake
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) suojaus Unshielded
Sarja P1812R Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet P1812R-823G TR 650
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 31 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 200mA 3.648 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.648 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 200mA Nykyinen - värikylläisyys 267mA