Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > S0402-6N8J1B
S0402-6N8J1B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S0402-6N8J1B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S0402-6N8J1B
Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 6.8NH 600MA 100 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 7342 pcs
Product parameter
Osa numero S0402-6N8J1B Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 6.8NH 600MA 100 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 7342 pcs Tietolomake S0402 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0402 (1005 Metric)
Koko / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm) suojaus Unshielded
Sarja S0402 Arvioinnit -
Q @ Freq 19 @ 250MHz Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet S0402-6N8J1B 10 BULK
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Alumina
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 6.8nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) Taajuus - Self Resonant 4.8GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 100 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -