Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > S0603-221NG1S
S0603-221NG1S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S0603-221NG1S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S0603-221NG1S
Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 839 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero S0603-221NG1S Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 839 pcs Tietolomake S0603 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric)
Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) suojaus Unshielded
Sarja S0603 Arvioinnit -
Q @ Freq 22 @ 100MHz Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet S0603-221NG1S 10 BULK
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Alumina
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 220nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 1.2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -