Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > S0603-3N3J3S
S0603-3N3J3S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S0603-3N3J3S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S0603-3N3J3S
Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2824 pcs
Product parameter
Osa numero S0603-3N3J3S Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2824 pcs Tietolomake S0603 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric)
Koko / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) suojaus Unshielded
Sarja S0603 Arvioinnit -
Q @ Freq 18 @ 250MHz Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet S0603-3N3J3S 10 BULK
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Alumina
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 3.3nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 6GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys -