Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > S1008-101F
S1008-101F
S1008-101F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S1008-101F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S1008-101F
Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 1.12A 90 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 20808 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero S1008-101F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 1.12A 90 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 20808 pcs Tietolomake S1008(R) Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±1% Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric)
Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) suojaus Shielded
Sarja S1008 Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 25MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric) Muut nimet S1008-101F 2000 TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 36 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 383MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Shielded Inductor 1.12A 90 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.12A Nykyinen - värikylläisyys -