Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > S1210-823G
S1210-823G
S1210-823G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S1210-823G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S1210-823G
Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 137MA 8.5 OHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 45486 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero S1210-823G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 137MA 8.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 45486 pcs Tietolomake S1210(R) Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric)
Koko / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm) suojaus Shielded
Sarja S1210 Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 2.5MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet S1210-823G 2000 TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 36 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.101" (2.57mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Shielded Inductor 137mA 8.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 8.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 137mA Nykyinen - värikylläisyys -