Koti > Tuotteet > Suodattimet > EMI / RFI-suodattimet (LC, RC Networks) > 9053F-100-0001
9053F-100-0001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 9053F-100-0001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 9053F-100-0001
Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus FILTER LC 1.4UF CHASSIS
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero 9053F-100-0001 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus FILTER LC 1.4UF CHASSIS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4133 pcs Tietolomake
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 50V
arvot C = 1.4µF Tyyppi Low Pass
teknologia LC Koko / Dimension 0.385" Dia x 0.370" L (9.78mm x 9.398mm)
Sarja - Resistance - Channel (ohmia) 0.005
Pakkaus Tray Pakkaus / Case Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets
Käyttölämpötila - Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus -
suodattimien järjestys 2nd ESD Protection No
Yksityiskohtainen kuvaus LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel C = 1.4µF 15A Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets nykyinen 15A
Keskus / rajataajuus - vaimennus Arvo 70dB @ 100MHz ~ 1GHz