Koti > Tuotteet > Suodattimet > EMI / RFI-suodattimet (LC, RC Networks) > PSM1-131P-05T2
PSM1-131P-05T2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSM1-131P-05T2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSM1-131P-05T2
Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus FILTER LC(PI) 130PF SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 43991 pcs
Product parameter
Osa numero PSM1-131P-05T2 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus FILTER LC(PI) 130PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 43991 pcs Tietolomake
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated -
arvot C = 130pF Tyyppi Low Pass
teknologia LC (Pi) Koko / Dimension 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Sarja PSM Resistance - Channel (ohmia) -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 3-PSM
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus 0.118" (3.00mm)
suodattimien järjestys 3rd ESD Protection No
Yksityiskohtainen kuvaus LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 130pF 5A 3-PSM nykyinen 5A