Koti > Tuotteet > Suodattimet > Syöttö kondensaattoreiden kautta > PSM4-131P-02T0
PSM4-131P-02T0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSM4-131P-02T0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSM4-131P-02T0
Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus CAP FEEDTHRU 130PF 200V 3PSM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 46108 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero PSM4-131P-02T0 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus CAP FEEDTHRU 130PF 200V 3PSM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 46108 pcs Tietolomake
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 200V
Toleranssi 0%, +100% thread Size -
lämpötila kerroin - Koko / Dimension 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Sarja PSM Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 3-PSM
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant insertion Loss -
Korkeus (Max) 0.118" (3.00mm) Yksityiskohtainen kuvaus 130pF Feed Through Capacitor 200V 2A 0.5 mOhm 3-PSM
DC-vastus (DCR) (maksimi) 0.5 mOhm nykyinen 2A
kapasitanssi 130pF