Koti > Tuotteet > Suodattimet > EMI / RFI-suodattimet (LC, RC Networks) > SSM1-402E-05T1
SSM1-402E-05T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SSM1-402E-05T1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SSM1-402E-05T1
Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus FILTER LC(PI) 4000PF SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 62952 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero SSM1-402E-05T1 Valmistaja API Technologies Corp.
Kuvaus FILTER LC(PI) 4000PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 62952 pcs Tietolomake
Kategoria Suodattimet Jännite - Rated 100V
arvot C = 4000pF Tyyppi Low Pass
teknologia LC (Pi) Koko / Dimension 0.315" L x 0.083" W (8.00mm x 2.10mm)
Sarja SSM Resistance - Channel (ohmia) -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Pill, Square
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus 0.087" (2.20mm)
suodattimien järjestys 3rd ESD Protection No
Yksityiskohtainen kuvaus LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 4000pF 5A Pill, Square nykyinen 5A