Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liitäntäjohdot, transistorit > A28-LCG-T-R
A28-LCG-T-R
A28-LCG-T-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta A28-LCG-T-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero A28-LCG-T-R
Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero A28-LCG-T-R Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4462 pcs Tietolomake Axx-LCG-x-R
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing
Päättäminen Post Pituus 0.130" (3.30mm) päättyminen Solder
Sarja - Pitch - Post 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Pakkaus Tube