Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Suorakulmaiset kaapelikaapelit > H3DDS-6006G
H3DDS-6006G
H3DDS-6006G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta H3DDS-6006G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero H3DDS-6006G
Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus IDC CBL - HHKR60S/AE60G/HHKR60S
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero H3DDS-6006G Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus IDC CBL - HHKR60S/AE60G/HHKR60S Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö -
suojaus Unshielded Sarja -
Pitch - Liitin 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Rivien 2 Joitakin paikkoja 60
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 0.500' (152.40mm, 6.00")
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Polarizing Key, Strain Relief
Yksityiskohtainen kuvaus 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00") Yhteydenotto Finish Paksuus -