Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Suorakulmaiset kaapelikaapelit > H6MMH-1006M
H6MMH-1006M
H6MMH-1006M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta H6MMH-1006M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero H6MMH-1006M
Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus DIP CABLE - HDM10H/AE10M/HDM10H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero H6MMH-1006M Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus DIP CABLE - HDM10H/AE10M/HDM10H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kaapeliasennukset Käyttö Socket (0.1"), Board In
suojaus Unshielded Sarja -
Pitch - Liitin 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Rivien 2 Joitakin paikkoja 10
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 0.500' (152.40mm, 6.00")
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Cable Assembly Rectangular DIP to DIP 0.500' (152.40mm, 6.00") Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm)