Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Ohutkalvokondensaattorit > 04023J3R3ABSTR
04023J3R3ABSTR
04023J3R3ABSTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 04023J3R3ABSTR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 04023J3R3ABSTR
Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP THIN FILM 3.3PF 25V 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs15000 pcs
Product parameter
Osa numero 04023J3R3ABSTR Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP THIN FILM 3.3PF 25V 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 238690 pcs Tietolomake Accu-P® Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±0.05pF Koko / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Sarja Accu-P® Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet 04023J3R3ABSTR/5K
04023J3R3ABSTR\5K
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm)
ominaisuudet RF, High Q, Low Loss Yksityiskohtainen kuvaus 3.3pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
kapasitanssi 3.3pF