Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Ohutkalvokondensaattorit > 04025J6R2ABSTR\500
04025J6R2ABSTR\500
04025J6R2ABSTR\500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 04025J6R2ABSTR\500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 04025J6R2ABSTR\500
Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP THIN FILM 6.2PF 50V 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 04025J6R2ABSTR\500 Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP THIN FILM 6.2PF 50V 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 154567 pcs Tietolomake Accu-P® Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±0.05pF Koko / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Sarja Accu-P® Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet 478-12134-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm)
ominaisuudet RF, High Q, Low Loss Yksityiskohtainen kuvaus 6.2pF Thin Film Capacitor 50V 0402 (1005 Metric)
kapasitanssi 6.2pF