Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 08052C103MAT2A
08052C103MAT2A
08052C103MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 08052C103MAT2A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 08052C103MAT2A
Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 08052C103MAT2A Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 10000PF 200V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.037" (0.94mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 478-11867-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 10000pF Sovellukset General Purpose