Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 3640HC103MAT3A
3640HC103MAT3A
3640HC103MAT3A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 3640HC103MAT3A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 3640HC103MAT3A
Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 10000PF 3KV X7R 3640
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 3640HC103MAT3A Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 10000PF 3KV X7R 3640 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12353 pcs Tietolomake Ceramic Chip Capacitor CatalogHigh Voltage MLC Chips
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 3000V (3kV)
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.100" (2.54mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 3640 (9110 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) kapasitanssi 10000pF