Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 5AS100JABCA
5AS100JABCA
5AS100JABCA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 5AS100JABCA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 5AS100JABCA
Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 10PF 2KV NP0 RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 5AS100JABCA Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 10PF 2KV NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5395 pcs Tietolomake Disc Ceramic Caps, Class I
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2000V (2kV)
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Käyttölämpötila -30°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.157" (4.00mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
kapasitanssi 10pF Sovellukset General Purpose