Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > TAP104M035CRS
TAP104M035CRS
TAP104M035CRS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TAP104M035CRS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TAP104M035CRS
Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP TANT 0.1UF 35V 20% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero TAP104M035CRS Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP TANT 0.1UF 35V 20% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 287513 pcs Tietolomake TAP Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Tyyppi Conformal Coated Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.177" Dia (4.50mm) Sarja TAP
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Valmistaja Koko Koodi A Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.335" (8.50mm) ominaisuudet General Purpose
Epäonnistumisprosentti - ESR (Equivalent Series Resistance) 26 Ohm
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 26 Ohm kapasitanssi 0.1µF