Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > AISC-0603-R015J-T
AISC-0603-R015J-T
AISC-0603-R015J-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AISC-0603-R015J-T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AISC-0603-R015J-T
Valmistaja Abracon Corporation
Kuvaus FIXED IND 15NH 550MA 150 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero AISC-0603-R015J-T Valmistaja Abracon Corporation
Kuvaus FIXED IND 15NH 550MA 150 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 434563 pcs Tietolomake AISC-0603 Series DatasheetAISC-0603 Drawing
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm) suojaus Unshielded
Sarja AISC-0603 Arvioinnit -
Q @ Freq 37 @ 250MHz Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 535-10463-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ceramic
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 15nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm) Taajuus - Self Resonant 6GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 15nH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 150 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 550mA Nykyinen - värikylläisyys -