Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > AISC-0805-R018J-T
AISC-0805-R018J-T
AISC-0805-R018J-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AISC-0805-R018J-T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AISC-0805-R018J-T
Valmistaja Abracon Corporation
Kuvaus FIXED IND 18NH 600MA 200 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero AISC-0805-R018J-T Valmistaja Abracon Corporation
Kuvaus FIXED IND 18NH 600MA 200 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 409308 pcs Tietolomake AISC-0805(F) Series DatasheetAISC-0805 Drawing
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm) suojaus Unshielded
Sarja AISC-0805 Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 500MHz Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet 535-10492-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ceramic
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 18nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.061" (1.55mm) Taajuus - Self Resonant 3.3GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 18nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 200 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys -