Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > AISC-1008-R039J-T
AISC-1008-R039J-T
AISC-1008-R039J-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AISC-1008-R039J-T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AISC-1008-R039J-T
Valmistaja Abracon Corporation
Kuvaus FIXED IND 39NH 1A 150 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero AISC-1008-R039J-T Valmistaja Abracon Corporation
Kuvaus FIXED IND 39NH 1A 150 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 391356 pcs Tietolomake AISC-1008(F) Series DatasheetAISC-1008 Drawing
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric)
Koko / Dimension 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm) suojaus Unshielded
Sarja AISC-1008 Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 350MHz Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric) Muut nimet 535-10534-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ceramic
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 39nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.090" (2.29mm) Taajuus - Self Resonant 1.5GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 150 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1A Nykyinen - värikylläisyys -