Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Lämmöneristys > ATS-04F-25-C3-R0
ATS-04F-25-C3-R0
ATS-04F-25-C3-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS-04F-25-C3-R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATS-04F-25-C3-R0
Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412
Product parameter
Osa numero ATS-04F-25-C3-R0 Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16211 pcs Tietolomake ATS-04F-25-C3-R0
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 2.362" (60.00mm)
Tyyppi Top Mount Lämmönkesto @ Natural -
Lämmönkesto @ Forced Air Flow 6.32°C/W @ 100 LFM Muoto Square, Fins
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 2.362" (60.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Off Base (korkeus Fin) 0.984" (25.00mm)