ATS-07H-25-C2-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS-07H-25-C2-R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ATS-07H-25-C2-R0 |
|---|---|
| Valmistaja | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Kuvaus | HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766 |
Product parameter
| Osa numero | ATS-07H-25-C2-R0 | Valmistaja | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 13698 pcs | Tietolomake | ATS-07H-25-C2-R0 |
| Kategoria | Tuulettimet, lämpöhuolto | Leveys | 2.362" (60.00mm) |
| Tyyppi | Top Mount | Lämmönkesto @ Natural | - |
| Lämmönkesto @ Forced Air Flow | 6.26°C/W @ 100 LFM | Muoto | Square, Fins |
| Pituus | 2.362" (60.00mm) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus Off Base (korkeus Fin) | 0.984" (25.00mm) | Halkaisija | - |