Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Lämmöneristys > ATS-10D-153-C1-R0
ATS-10D-153-C1-R0
ATS-10D-153-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS-10D-153-C1-R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATS-10D-153-C1-R0
Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
Product parameter
Osa numero ATS-10D-153-C1-R0 Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 40X40X10MM L-TAB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 28140 pcs Tietolomake ATS-10D-153-C1-R0
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 1.575" (40.00mm)
Tyyppi Top Mount Lämmönkesto @ Natural -
Lämmönkesto @ Forced Air Flow 11.93°C/W @ 100 LFM Muoto Square, Fins
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 1.575" (40.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Off Base (korkeus Fin) 0.394" (10.00mm)