ATS-12G-210-C2-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS-12G-210-C2-R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ATS-12G-210-C2-R0 |
|---|---|
| Valmistaja | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Kuvaus | HEATSINK 70X70X12MM XCUT T766 |
Product parameter
| Osa numero | ATS-12G-210-C2-R0 | Valmistaja | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 14524 pcs | Tietolomake | ATS-12G-210-C2-R0 |
| Kategoria | Tuulettimet, lämpöhuolto | Leveys | 2.756" (70.00mm) |
| Tyyppi | Top Mount | Lämmönkesto @ Natural | - |
| Lämmönkesto @ Forced Air Flow | 5.18°C/W @ 100 LFM | Muoto | Square, Fins |
| Pituus | 2.756" (70.00mm) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus Off Base (korkeus Fin) | 0.472" (12.00mm) | Halkaisija | - |