Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Lämmöneristys > ATS-15B-13-C3-R0
ATS-15B-13-C3-R0
ATS-15B-13-C3-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS-15B-13-C3-R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATS-15B-13-C3-R0
Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs30 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ATS-15B-13-C3-R0 Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23200 pcs Tietolomake ATS-15B-13-C3-R0
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 1.969" (50.00mm)
Tyyppi Top Mount Lämmönkesto @ Natural -
Lämmönkesto @ Forced Air Flow 13.78°C/W @ 100 LFM Muoto Square, Fins
Sarja pushPIN™ Tehonkulutus @ lämpötilan nousun -
paketti Jäähdytetty Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Finish Blue Anodized materiaali Aluminum
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 1.969" (50.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Off Base (korkeus Fin) 0.590" (15.00mm)