ATS-15D-18-C2-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS-15D-18-C2-R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ATS-15D-18-C2-R0 |
|---|---|
| Valmistaja | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Kuvaus | HEATSINK 54X54X15MM XCUT T766 |
Product parameter
| Osa numero | ATS-15D-18-C2-R0 | Valmistaja | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 20595 pcs | Tietolomake | ATS-15D-18-C2-R0 |
| Kategoria | Tuulettimet, lämpöhuolto | Leveys | 1.575" (40.00mm) |
| Tyyppi | Top Mount | Lämmönkesto @ Natural | - |
| Lämmönkesto @ Forced Air Flow | 13.38°C/W @ 100 LFM | Muoto | Square, Fins |
| Pituus | 2.126" (54.01mm) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus Off Base (korkeus Fin) | 0.590" (15.00mm) | Halkaisija | - |