Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Lämmöneristys > ATS-15F-28-C1-R0
ATS-15F-28-C1-R0
ATS-15F-28-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS-15F-28-C1-R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATS-15F-28-C1-R0
Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 70X70X15MM XCUT
Product parameter
Osa numero ATS-15F-28-C1-R0 Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 70X70X15MM XCUT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17063 pcs Tietolomake ATS-15F-28-C1-R0
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 2.756" (70.00mm)
Tyyppi Top Mount Lämmönkesto @ Natural -
Lämmönkesto @ Forced Air Flow 10.57°C/W @ 100 LFM Muoto Square, Fins
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 2.756" (70.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Off Base (korkeus Fin) 0.590" (15.00mm)