ATS-15G-154-C2-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS-15G-154-C2-R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ATS-15G-154-C2-R0 |
|---|---|
| Valmistaja | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Kuvaus | HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T766 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
Product parameter
| Osa numero | ATS-15G-154-C2-R0 | Valmistaja | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 25120 pcs | Tietolomake | ATS-15G-154-C2-R0 |
| Kategoria | Tuulettimet, lämpöhuolto | Leveys | 1.575" (40.00mm) |
| Tyyppi | Top Mount | Lämmönkesto @ Natural | - |
| Lämmönkesto @ Forced Air Flow | 7.51°C/W @ 100 LFM | Muoto | Square, Fins |
| Sarja | pushPIN™ | Tehonkulutus @ lämpötilan nousun | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | materiaali Finish | Blue Anodized |
| materiaali | Aluminum | Valmistajan toimitusaika | 6 Weeks |
| Pituus | 1.575" (40.00mm) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus Off Base (korkeus Fin) | 0.590" (15.00mm) | Halkaisija | - |